Başkan’dan Mesaj

Bodrum ve Bodrumlular Abdullah Servet için ne ifade ediyor diye sorduğumuzda çok güzel bir yanıt alıyoruz; “Başlangıçta biz yabancıydık. Bizim hastanenin yan tarafı sit alanıydı. İşte orada inekler falan otluyorlardı. Bunlar bazen hastanenin içine de giriyorlardı. Ben zamanın belediye başkanına “Bu işin önlemini nasıl alırız?” diye ricaya gittiğimde “Doktor sen yokken onlar vardı” yanıtını almıştım. Biz de bir şey diyemedik. Zaman içinde diğer hastaneler içinde diğer hastaneler ile ile karşılaştırmaya başladılar bizi. Bodrum halkı bizi kendinden saymaya başladı. Bizim şu anda SGK anlaşması yapmadan ayakta durmamızın en büyük sebeplerimizden birisi, uygun fiyatlar ile hızlı teşhis, hızlı tedavi yapan güvenilir bir hastane olarak görülmemiz. Bu imajımızın değişmeyeceğini düşünüyorum. Bu bizim ana ilkemiz. Bodrum’a tatile gelen ünlü isimlerin de Özel Bodrum Hastanesi’ni tercih ettiklerini söyleyen Abdullah Servet’in şu sözleri çok tanımlayıcıdır. “Bizim için ünlü ya da değil tüm hastalarımız eşittir. Onlar için yapılabilecek ne varsa her şeyi yaparız. Hiçbir zaman kişiye göre fatura çıkarmayız. İşte Bodrumlular tarafından “Bizim Hastane” diyerek kabul görmesinin ve başarısının da sırrı bu olsa gerek.
BİRLİKTE KURDUK Özel Bodrum Hastanesi 1997 yılında küçük bir hastane olarak Bodrumlulara hizmet vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana kendi alanında deneyimli ve uzman hekimlerle bu günlere geldik. Bodrum’da sağlık, yaşamda mutluluk sloganı ile hayatı sizin için ayrıcalıklı kılmaya çalıştı. Bodrum’da size can yoldaşı oldu. Binlerce bebek Özel Bodrum’da “hayata merhaba” dedi. On binlerce yerli yabancı hastamıza şifa verirken onlara yol arkadaşı olduk.

Misyonumuz

Hastanemiz ; tüm uzmanlık dallarında iyi yetişmiş kadrolarıyla, hastalarımızın kendilerini güvenerek emanet ettiği, meslek ahlakı ve dürüstlük ilkelerine bağlı, hasta haklarına saygılı, yeniliklere açık bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu hizmet anlayışının en önemli özelliği , hizmet sunumunda sağlık kadromuzun kendisini, karşısındaki hasta yerine koyarak dinlemesi,onun duygu ve düşüncelerini doğru olarak anlaması ve yardım etmesidir. Bodrum İlçemizin ilk özel hastanesi olması özelliğini taşıyan kuruluşumuz, öncelikle Bodrum İlçe Halkına hizmet vermeyi, Ülkemizin ve dünyanın en güzel turistik bölgesi olması sıfatıyla da ,iç ve dış turistlere, başta ilk yardım ve acil tedavi olmak üzere ileri teknolojiyi kullanarak, çağdaş sağlık hizmeti vermeyi üstlenmiştir.

Vizyonumuz

Bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, çağdaş Batı standartlarında hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrolarıyla,hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahibiz. Sağlıkta kalite vizyonda samimiyettir. Kaliteli sağlık hizmet sunumunda ulusal ve uluslararası platformda Özel Bodrum Hastanesi olarak tanınmamızın verdiği sorumlulukla hizmet etmeye devam etmek
Kadronuz güçlü olursa misyonunuz güçleniyor. Uzmanlaştığımız sağlık hizmetlerinde, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, gelişmiş sağlık teknolojisi ile topluma Kaliteli Sağlık Hizmeti vermek.

Bizi Yakından Tanıyın

Bebek Dostu Hastane Özel Bodrum Hastanesi, gebelikten doğuma kadar olan süreçte tüm anne adaylarını anne sütü ve emzirme konusunda bilgilendirir ve yönlendirir. Doğumdan hemen sonra ise annelerin bebeklerini doğru ve sağlıklı bir şekilde emzirmeleri için hastanemizin güncel eğitim verilmiş sağlık personeli ile yardımcı olurlar. Hastanemiz bu özelliği ile Bebek Dostu Hastane olmanın tüm gerekliliklerini yerine getirir.