KIŞ İÇİN SAĞLIKLI ÖNERİLER

Havaların soğuduğu, evlerimizde daha çok vakit geçirdiğimiz, hareket etme olanığımızın kısıtlandığı kış aylarında şekerli ve nişastalı gıdalara artan ilgimiz bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olur.

18.01.2018

MEME KANSERİ

Kadınlarda en sık görülen kanser tiplerinden bir tanesi olan meme kanserinin teşhis ve tedavisinde son yıllarda kaydedilen ilerlemeler, hastalığa yakalananların hayatta kalma şansını da arttırıyor.

05.08.2017

ALERJİ TESTİ

Özel Bodrum Hastanesi, sizi, Kulak Burun Boğaz Uzmanı’nın hastane ortamında gerçekleştirdiği alerji testi (prick test) ile ağrı ya da acı duymadan kısa sürede teşhis ve tedavi olanağı sağlıyor

05.08.2017

ÇOCUKLARDA YAZ HASTALIKLARI

Yaz ayları ile birlikte artan sıcaklıklar, çocukları da kapalı mekanların dışına çıkarıyor. Tatilin keyfini havuzda, denizde, bahçelerde çıkaran çocuklar, hem birçok tehlikeyle hem de birçok hastalıkla karşı karşıya kalıyor.

05.08.2017

9 ŞUBAT DÜNYA SİGARA BIRAKMA GÜNÜ

Son senelerde her ne kadar sigara bağımlılığına karşı alınan önemler meyvelerini vermeye başlamış olsa da dünya sıralamasına göre tütün ve tütün mamulleri kullanımında Türkiye halen en üst sıralardaki yerini koruyor.

10.02.2018

DEPREM SONRASI RİSKLER

Bodrum’un tamamında şiddetli olarak hissedilen depremde birçok kişi yüksekten atlama sonrası kırık ve kesi gibi yaralanma şikayetleriyle hastanelere başvurdu.

05.08.2017